Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
restauracja -warszawa?
Autor Wiadomość
kika75 

Wysłany: 2012-01-01, 23:32   restauracja -warszawa?

parę dni temu odwiedziłam restaurację o nazwie klub pod blachą było warto jedzenie pyszne piękne miejsce wspaniała atmosfera i bardzo ciekawe miejsce można obejrzeć różnego rodzaju wystawy obrazów rzeźby fotografii itp.także naprawdę warto zobaczyć to miejsce.

tass 

Wysłany: 2015-10-12, 09:57   

A czy ktoś może polecić dobre miejsce ze smacznym kateringiem na przyjęcia domowe?

pol 

Wysłany: 2015-10-12, 11:27   

tass napisał/a:
A czy ktoś może polecić dobre miejsce ze smacznym kateringiem na przyjęcia domowe?

Powiem Ci,że jest sporo takich miejsc ale my zamawiamy w ostatnim czasie tutaj:
http://studio-catering.pl/catering-na-przyjecie/
FIrma realizuje usługi kateringowe na terenie całej Warszawy. Jedzenie bardzo smaczne oraz duży wybór potraw ( głównie kuchnia polska chociaż jest również wiele akcentów międzynarodowych tak więc naprawdę jes z czego wybierać). Wszystko świeże oraz gotowane tuż przed przywiezieniem .Zaletą jest to,żę można tam wypożyczyć również całą zastawę i oddać nieumytą tak więc nie musisz potem myć garów.

Coraz więcej osób przekonuje się do zamawiania kateringu na przyjęcia domowe. Możesz się wtedy skupić na imprezie a nie na gotowaniu.

Martyr 

Wysłany: 2018-10-19, 12:45   

Jak ktoś przepada za kuchnią włoską to polecam restaurację Szkutnia w Warszawie. Jedzenie jest naprawdę dobre, ale wcale niedrogie, więc tym bardziej warto sie tam wybrać. Lokal jest przyjemny, więc można się tam wybrać ze znajomymi czy też rodziną.

tola299 

Wysłany: 2018-10-31, 17:34   

Dobrej jakości sprzęt kuchenny urządzenia, akcesoria znajdziecie na stronie https://www.xxlgastro.pl/pl/ ja na tej stronie już zamawiałam i jestem bardzo zadowolona. Sprzęt jest porządny i się całkiem nieźle sprawdza w kuchni. Polecam zajrzeć i zapoznać się z ofertą na stronie.

Odpowiedz do tematu