Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie kupić mieszkanie na Ochocie?
Autor Wiadomość
falen 

Wysłany: 2017-09-13, 07:49   Gdzie kupić mieszkanie na Ochocie?

Gdybyście mieli jakieś interesujące lokalizacje, inwestycje, miejscówki - najlepiej mieszkania na Ochocie... To gdzie to by było? Które waszym zdaniem lokalizacje warto brać pod uwagę?

pol 

Wysłany: 2017-09-15, 07:06   

Ochota to nie jest jakaś ekstremalnie duża dzielnica, w związku z tym wybór nie jest tak trudny jak mógłby być gdyby chodziło o Bielany, Białołękę czy Wilanów.
Jest sporo inwestycji deweloperskich realizujących budownictwo mieszkaniowe. Przeglądając cenniki, to wydaje mi się, że należą do najwyższych w Warszawie.
Nie bez powodu, jest to najgęściej zaludniona warszawska dzielnica. Moja propozycja, to zasięgnięcie opinii eksperta ds. nieruchomości, który opowie o ciekawych lokalizacjach, podzieli się doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie. Tutaj szukaj takowych: https://ktoryekspert.pl/szukaj/mazowieckie/warszawa/nieruchomosci
Zakup nieruchomości to poważna decyzja - podejmowana często raz w życiu.

maciek_p 

Wysłany: 2017-10-18, 07:41   

Tak się składa, że sam stoję przed wyborem mieszkania i zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby mi kupić mieszkanie pod Warszawą, na przykład w Piasecznie. Tym bardziej, że przy ul. Jana Pawła II 25 powstaje właśnie nowa inwestycja: https://dommarzen.piekut.pl/ - nie ukrywam, że taka lokalizacja mi odpowiada (Piaseczno dobrze jest skomunikowane z Warszawą, a na tym bardzo mi zależy).
Ostatnio zmieniony przez maciek_p 2017-10-18, 07:43, w całości zmieniany 1 raz  

Martyr 

Wysłany: 2019-02-18, 08:37   

Zawsze możesz zajrzeć na stronę https://portalenieruchomosci.pl/ i poszukać jakiegoś ładnego mieszkania dla siebie. Na pewno coś znajdziesz, bo ofert jest bardzo wiele. Skoro mi się udało to każdemu się uda ;)

dominika123 

Wysłany: 2019-03-14, 09:32   

Gdy ja szukałam mieszkania przeglądałam oferty na DobryAdres.pl , mieli najwięcej dobrych ofert a jedno z nich udało mi się wybrać ;-) Polecam

annamalinowska 

Wysłany: 2019-04-19, 09:07   

dominika123 napisał/a:
Gdy ja szukałam mieszkania przeglądałam oferty na DobryAdres.pl , mieli najwięcej dobrych ofert a jedno z nich udało mi się wybrać ;-) Polecam

Ja bym też szukał po lokalnych gazetach online czy nawet olx.

Odpowiedz do tematu