Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak się mieszka w okolicy Geodetów?
Autor Wiadomość
niewiem123 

Wysłany: 2014-03-17, 21:08   Jak się mieszka w okolicy Geodetów?

Witam, chcę zamieszkać w bloku przy Geodetów 8 i zastanawiam się jak się ta mieszka. Czy jest to raczej bezpieczna i spokojna okolica czy może całodobowe sklepy alkoholowe przyciągają tam menelstwo? chciałbym tam zamieszać z żoną i dzieckiem, dlatego zależy mi na w miarę spokojnym sąsiedztwie. Mieszka ktoś z Was tam lub okolicy i może mi nieco napisać jak sytuacja wygląda? Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Monika 

Wysłany: 2014-03-18, 17:23   

Ja mieszkam w okolicach Białobrzeskiej, ale mam znajomych, którzy mają dzieci w szkole podstawowej na Powstańców/Geodetów. Nie narzekają na okolicę, a szkoła ma coraz lepszą opinię. Być może dlatego, że dzieci są ułożone, ponieważ mieszkańcy okolic są fajniejsi ? (Dużo dzieci w szkole jest też z osiedli przy Włodarzewskiej..). Co do zmiany miejsca zamieszkania - napewno warto sprawdzić najbliższych sąsiadów, czy nie będą robić jakichś problemów. Życzę powodzenia i szczęśliwej decyzji.

Sawa 

Wysłany: 2014-03-25, 08:22   

Mieszka się nieźle, choć zdarzają się pijani niestety, no i młodzi mężczyźni wyglądający na bez zajęcia przechadzający się z pieskami ras różnych od pudelków i jamników. Tego akurat nie lubię. Jest dosyć dużo patrolów policji i nie wiem, czy dlatego że trzeba, czy po prostu policja w tym terenie jest ogólnie aktywna. Mnie nic przykrego się nie przydarzyło, nie słyszałam też o czymś szczególnie niepokojącym. Na boiskach przy szkole podstawowej na Geodetów często są mecze lub dzieci i młodzież korzysta z nich jak są wolne w weekend. To powoduje, że młodzi z nadmiarem energii mają gdzie się wyżyć. Na Skarżyńskiego jest nowoczesna hala sportowa i tam też zawsze coś się dzieje. Są tam nawet stare korty tenisowe i dzieci mogą uczyć się gry w tenisa. Atutem jest dobra komunikacja i kilka parków w okolicy, no i latem basen odkryty w parku Szczęśliwickim. Blisko centra handlowe, małe szkoły, nie molochy, małe sklepiki. Ja polecam, choć konkretnie bloku przy Geodetów 8 nie znam.

grzesiek334 

Wysłany: 2017-01-06, 15:29   

Dzięki za niesamowite porady, super !
Ostatnio zmieniony przez Baba Jaga 2017-01-12, 21:53, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu