Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Baba Jaga
2014-11-12, 09:18
Naturalny system bezpieczeństwa
Autor Wiadomość
Krys 

Wysłany: 2014-10-03, 19:56   Naturalny system bezpieczeństwa

Ulepszyłam naturalny system bezpieczeństwa wokół domu. :-D

uwaga na tygrysy.JPG
Plik ściągnięto 311 raz(y) 254,84 KB

in progress 029.JPG
Plik ściągnięto 124 raz(y) 203,58 KB

tigers 023.JPG
Plik ściągnięto 127 raz(y) 219,29 KB

Ostatnio zmieniony przez Baba Jaga 2014-11-12, 09:17, w całości zmieniany 4 razy  

Baba Jaga 

Wysłany: 2014-10-04, 12:06   

Genialne !! :-D Krys, ale Ty masz poczucie humoru :mrgreen: :lol: I wielki talent :shock:
Jesteś cudowna, tak jak Twoje tygrysy - Strażnicy Domu.

Krys 

Wysłany: 2014-10-05, 15:13   

Dziękuję, Babo Jago! Bardzo dziękuję.

"Strażnicy Domu" - jak Ty to pięknie nazwałaś.

Ty swoimi komentarzami dodajesz blichtru do wszystkiego, co robię... Wspaniały DAR posiadasz w swojej osobowości. Takich ludzi potrzeba światu.

PRex 

Wysłany: 2014-10-06, 14:55   

Zgadzam się z obiema paniami, już pomijając to, że jestem pod wrażeniem niebezpiecznych kociaków. Chyba źle się wyraziłem. Planowałem powiedzieć, że tygrysy zrobiły na mnie duże wrażenie. Są naprawdę jak prawdziwe. Szkoda, że Krys nie miaszka w sąsiedztwie. Poprosiłbym o takich ochroniarzy wokół naszego kościoła.
Podoba mi się również odpowiedź Krys na komentarz Babci Jagusi: "Takich ludzi jak ty potrzebuje nasz świat." Ja także "kolekcjonuje" w moim gronie przyjaciół tych dobrych, konstruktywnych ludzi.

Dawid 

Wysłany: 2014-10-06, 15:01   

Tak, to jest genialne. Zastanawiam sie, czy jest to plaska sciana, czy tez jest tam wnetrze, gdzie sa namalowane te tygrysy.

Misia 

Wysłany: 2014-10-06, 15:06   

No, nie moge! Dawid, przeciez widzisz, ze to sa deski, ktore ide prosto od dachu do ziemi. Mezczyzni chyba nie umia patrzec.
Ale zgadzam sie, ze malowidlo (nie wiem, czy to nie brzmi pomniejszajaco gatunek dziela), oh wlasnie, to moze lepiej powiem DZIELO... wiec zgadzam sie, ze dzielo wywiera wrazenie 3D. Wydaje sie, ze mozna tam wejsc do tej klatki. Co bym nie radzila, bo ten jeden zdaje sie byc glodny i dlatego zly.

Andrew 

Wysłany: 2014-10-06, 21:23   

Hehehehehehehehehehe! Najlepsza jest ta tablica na plocie: Beware of tigers. Uwaga na tygrysy!
Krys, Ty masz poczucie humoru. :lol:

Artur S. 

Wysłany: 2014-10-06, 21:54   

Jednak najistotniejszy zdaje sie byc fakt, ze ludzie tak doskonale potrafia upiekszac swiat.
No, zobaczcie, stala sobie jakas budka, nie wiem, co to, czy to wychodek, ale chyba raczej jakas szopa na narzedzia. Nic pieknego. A tu nagle klatka z tygrysami. Cos oryginalnego i przyciagajacego uwage. Brawo! Za to brawo, brawo, brawo! Oby politycy jeszcze byli wyposazeni w kreatywnosc, to dookola wszystko mogloby wygladac interesujaco i ladnie.
Ale tak jak kiedys juz panie tutaj na forum nawolywaly: zacznijmy od najbrzydszego miejsca w domu i wlasnym ogrodzie. Kazdy z nas ma jakas tam zylke artystyczna, w ta, albo inna strone, wieksza, czy mniejsza. Kazdy moze stworzyc cos fajnego.

Misia 

Wysłany: 2014-10-06, 21:57   

Weszlam jeszcze raz po wypowiedzi Andrew i popatrzylam dokladniej na ta tablice. Faktycznie, ostrzezenie o tygrysach. Ale sie z Dawidem usmialismy!

Dawid 

Wysłany: 2014-10-06, 22:00   

A mowilas, ze my mezczyzni nie potrafimy obserwowac. A tu sama nie zauwazylas takiej fajnej rzeczy. Ja tez nie, ale mi wolno, bo jestem mezczyzna, a "mezczyzni nie umia patrzec", jak tu napisala pewna mila dama. :lol: Poprawie sie: pewna piekna i mila dama.

Andrew 

Wysłany: 2014-10-07, 01:16   

Artur S, bracie, nie zartuj, nie poznajesz budki na narzedzia? W calej Ameryce stoja przy Lowes i Home Depot, i innych sklepach. Kupujesz w calosci, przyjezdzaja i ci stawiaja w ogrodzie. Ja trzymam w takim kosiarki do trawnika.

Dawid 

Wysłany: 2014-10-07, 01:18   

Kosiarki? Ja bym trzymal tygrysy! :mrgreen:

Misia 

Wysłany: 2014-10-07, 01:19   

Ale nie trzyma nic, bo nie mam ogrodu ani szopy! :lol:

Dawid 

Wysłany: 2014-10-07, 01:21   

Ale za to mamy widok na Central Park. ;-)

Monika 

Wysłany: 2014-10-10, 09:18   

Rzeczywiście przezabawny pomysł ! A efekt oszałamiający - 3D ewidentne :shock: Podpis bardzo zabawny. Ale do tego trzeba mieć talent :roll:
Życzę powodzenia w dalszych realizacjach. I pozdrawiam wypowiadające się zabawnie "towarzystwo". ;-)

PRex 

Wysłany: 2014-10-11, 12:41   

Zgadzam sie ze wszystkimi.
Tak jak powiedziała Pani Babcia Jagusia, pomysł genialny,
tak jak wyraziła się Monika - efekt oszałamiający,
tak jak to ujęła Krys - dobrych, konstruktywnych ludzi potrzebuje świat,
słowami Artura S. - każdy może stworzyć coś fajnego,
według opinii Misi - mężczyźni nie umia patrzeć, ja też myślałem, że tam jest wnętrze,
spostrzeżenie Andrew - te szopki faktycznie sprzedają w Home Depot,
replika Dawida na słowa Misi - widok na Central Park jest wspaniały, chciałbym taki,
parafrazując PRexa - ee, hm... wygląda na to, że PRex nie powiedział nic wartego cytowania ;-) W tym momencie przychodzi mi do głowy coś innego, nawet bym to tutaj zacytował, gdybym był napisał to wcześniej. Otóż jak ważni są przyjaciele, koledzy, dobrzy znajomi, słowem ludzie dobrzy, o dobrej woli. Jestem zmęczony tłumaczeniem wiernym, jak ważne Słowo Boże, jak ważne są przykazania. Widzę, jak po długim i mozolnym trudzie zaczynają mi wierzyć i stosować się do zaleceń Stworzyciela, poprawiać jakość życia... Ale co roku napływają inni, młodsi, nieokrzesani i znowu to samo, tłumaczenie od początku. Ta praca nigdy nie zostanie zakończona. To tak jakbyś lał wodę do beczki bez dna. Ale nie o tym chciałem się rozwodzić. Zamierzałem tylko wspomnieć, że jestem wypalony w ostatnich dniach, dlatego nie stać mnie na żaden mądry wpis. Ale wszedłem tutaj i poczytałem, i poczułem się lepiej. Kilka lekkich i przyjemnych wypowiedzi, a jaka moc na zniechęcony umysł! Zażyczyłem sobie, aby Ci wszyscy ludzie z Forum mieszkali w moim sąsiedztwie, abym mógł spotkać się z nimi od czasu do czasu na lunch, czy kawę, czy ciekawe dyskusje...

Artur S. 

Wysłany: 2014-10-12, 00:49   

PRex, czuje Twoj bol. Ja zauwazylem, ze ludzi wartosciowych jest co niemiara, ale sa tak rozproszeni po swiecie, ze nie latwo jest zorganizowac takie czwartkowe obiady, jak sobie marzysz.

Dawid 

Wysłany: 2014-10-12, 00:53   

Artur S., co racja to racja. Misia tez tak zawsze mowi.
PRex, uwazam, ze powiedziales cos wartosciowego bez wzgledu na wyczerpany umysl. Twoja ostatnia wypowiedz byla jak najbardziej popisowa i budujaca dla wielu z nas.

KulturKampf 

Wysłany: 2014-10-14, 08:55   

Trzeba przyznać, że pomysł jest bardzo oryginalny :lol:

Artur S. 

Wysłany: 2014-10-21, 12:57   

Pamietam, ze Krys opowiadala, jak odkryla slady na sniegu w swoim ogrodzie i okazalo sie, ze ludzie podchodza do drzewa, gdzie jest jeden z jej obrazow...
No tak, teraz juz nikt Ci nie wejdzie do ogrodu, bo ludzie beda sie bac. :lol:

Odpowiedz do tematu