Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Co się stało z Lucas Bankiem
Autor Wiadomość
tass 

Wysłany: 2015-09-08, 09:06   Co się stało z Lucas Bankiem

Myślę,ze większość z Was słyszała o tym banku bo swego czasu intensywnie się reklamował. Zastanawiam się obecnie co się z nim stało? Wiem,że kiedyś miął placówkę w okolicy ale obecnie już w tym miejscu jej nie ma.Zlikwidowali? Co się stało z ludźmi co tam mieli konta?

pol 

Wysłany: 2015-09-08, 11:49   

Z tego co wiem, to chyba Credit Agricole przejął ten bank. Lucas Bank to nie był jakiś duży potentat rynkowy. Zajmował się głównie udzielaniem kredytów gotówkowych oraz udzielaniem rat.

tass 

Wysłany: 2015-09-08, 12:33   

pol napisał/a:
Z tego co wiem, to chyba Credit Agricole przejął ten bank. Lucas Bank to nie był jakiś duży potentat rynkowy. Zajmował się głównie udzielaniem kredytów gotówkowych oraz udzielaniem rat.

Credit Agricole go kupił? Z tego co wiem to nie jest to polski bank. Jak się zastanowić to faktycznie mają placówkę dokładnie tam gdzie kiedyś miał swoje Lucas Bank.Czy jak na przykład jestem w banku i przechodzę do drugiego to mam tam takie same warunki kredytowe? NIc sie nie zmienia?

pol 

Wysłany: 2015-09-09, 06:14   

Z punktu widzenia nic się nie zmieni - no moze poza tym, że jego bank inaczej się będzie nazywał.
Poza tym większość banków działających w Polsce nie jest polskich. Największy polski bank to PKO BP, później pocztowe, spółdzielcze i kasy typu SKOK. Proporcje zagranicznej do polskiej bankowości są jak 60 do 40.

tass 

Wysłany: 2015-09-09, 08:39   

Niby tak ale z drugiej strony tych polskich banków nie jest wiele no i nie wiem czy mają tak dobrą ofertę... Moim zdaniem inne banki mają lepszą. Z polskich to jest jedynie pko bp, ktory ma drogie ceny oraz bank pocztowy, który nie jest tak znany. Skoki się skompromitowały w ostatnim czasie tak wiec będą musiały nadrabiać. Banki spółdzielcze również nie są takie tanie... To co tak naprawdę nam zostaje? Raczej niewiele.

Kiedy Lucas Bank połączył sie z Credi Agricole? Bo było o tym raczej cicho w ostanim czasie.

pol 

Wysłany: 2015-09-09, 12:13   

Bo to stosunkowo stara sprawa. Sam pamiętam, te wszędobylskie reklamy tego banku. Albo reklamy w telewizji.
Naturalna kolej rzeczy, nie pierwszy i nie ostatni bank łączy się z innym lub dzieli na dwa różne.
A tutaj na forum znalazłem dyskusję http://www.comperia.pl/fo...lucas-bank.html
Tam znajdziesz trochę więcej ciekawostek.

annecckka29 

Wysłany: 2017-08-30, 17:04   

Rewelacja, podoba mi się !

www.lawendowyblog.pl

Odpowiedz do tematu