Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przeprowadzka międzynarodowa z Warszawy do Niemiec
Autor Wiadomość
piotrowska 

Wysłany: 2016-06-14, 14:30   Przeprowadzka międzynarodowa z Warszawy do Niemiec

Witam,

w najbliższym czasie czeka mnie realizacja przeprowadzki międzynarodowej z Warszawy (dzielnica Ochota) do Drezna (dzielnica śródmieście). Niestety z ogromnym żalem muszę się wyprowadzić, lecz warunki finansowe i mieszkaniowe zdecydowały.

Przewozić będę wyposażenie całego dwu pokojowe mieszkanie z 4 piętra w bloku bez windy na pierwsze piętro w kamienicy w Dreznie, więc potrzebuję pomoc w zniesienie i wniesieniu przedmiotów. Myślę, że dwie sprawne osoby spokojnie dadzą radę sprostać zadaniu.

Proszę o informacje czy możecie polecić mi jakąś sprawdzoną firmę do realizacji tego typu usługi.

kasiulek 

Wysłany: 2016-06-16, 11:12   

Mogę Ci polecić firmę miedzynarodoweprzeprowadzki.pl , kontakt do nich znajdziesz na stronie internetowej.
Mnie przeprowadzali co prawda w drugą stronę czyli z Niemiec do Warszawy ale byłam bardzo zadowolona.
Przedstawiciel handlowy wcześniej sporządził bezpłatnie plan przeprowadzki oraz skalkulował cenę, więc nie było niemiłej niespodzianki przy rozliczeniu.

jopek 

Wysłany: 2017-07-10, 09:36   

Ja rowniez bede potrzebowal uslug jakies firmy. Powiem tak w skrocie na czym mi najbardziej zalezy: indywidualnym podejsciu do klienta, dobrym zabezpieczniu przewozonych rzeczy oraz rzetelnosci. Zdaje sobie sprawe aby znalezc firme spelniajaca te wszystkie kryteria bede musial troche poszukac - dlatego mam nadzieje, ze mi pomozecie w trafnym wyborze. Oczywiscie zaczalem szukac troche na wlasna reke i w moim odczuciu dobrze wypada ta oferta: http://www.fortis-przepro...miedzynarodowe/ Firma jak widac dziala na rynku od dluzszego czasu, a to dla mnie bardzo duzy plus. Mieliscie moze przyjemnosc korzystac z ich uslug? Bede wdzieczny za opinie lub ewentualnie inne propozycje. Pozdrawiam

Drika 

Wysłany: 2018-06-09, 06:37   

Wbrew pozorom nie jest trudno znaleźć taką sprawdzoną i rzetelną firmę. Trzeba polegać na opiniach, a pod tymi wszystkimi względami na pewno wyróżnia się TDU - Przeprowadzki http://www.przeprowadzki-...lskaniemcy.html. Mają oni doświadczenie i przeprowadzka Polska - Niemcy to dla nich żaden problem. Podchodzą do klienta indywidualnie, elastycznie dopasowują usługi do jego potrzeb. Jeżeli masz problem z ogarnięciem swoich rzeczy, to nie tylko je przewiozą, ale jeszcze pomogą spakować, zabezpieczyć, czy nawet zajmą się złożeniem i rozłożeniem mebli. Jest to niesamowita pomoc i to właśnie dzięki nim - przeprowadzka nie będzie stresująca.

Odpowiedz do tematu