Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ile za projekt łazienki w Warszawie?
Autor Wiadomość
starka 

Wysłany: 2016-07-21, 12:23   Ile za projekt łazienki w Warszawie?

witam serdecznie,
jestem na etapie urządzania łazienki i powiem szczerze, że przy takim wyborze armatury, mebli i akcesoria łazienkowych jaki jest w sklepach, katalogach, ciężko mi samej zaprojektować moją małą łazienkę ( 2.10 x 1.65 ) by była funkcjonalna i przyjazna dla oka:)
stąd moje pytanie- z jakimi, oczywiście w przybliżeniu, kosztami należy się liczyć, zlecając wykonanie projektu łazienki

pol 

Wysłany: 2016-07-21, 14:48   

Nie będzie Ci się opłacało zamawiać projektu w u kogoś innego oraz póxniejszego wykonania u kogoś innego. O wiele taniej będzie jeśli zamówisz wszystko w jednym miejscu ( wtedy cena jest łączona i dzieki temu niższa).

Ze swojej strony mogę polecić Studio Dekorus:
http://www.dekorus.waw.pl...wanie,12,1.lhtm - zaprojektowali moją łazienkę. Mają dobre ceny, łazienka jest wykonana naprawdę ładne, z dobrych jakości materiałów. Skontaktuj się z nimi. Powinni zrobić dla Ciebie wycenę.

magdzia 

Wysłany: 2019-08-13, 18:38   

A ja powiem Ci, że aranżowaniem swojej łazienki sama się zajęłam. Stwierdziłam, że przeglądnę sobie różne inspiracje, a potem przykładowo zaglądnę to salonów z płytkami typu https://www.paste-group.pl/nasza-oferta . No i powiem wam, że mam już pomysł na wygląd swojej łazienki. Teraz trzeba kupić płytki i załatwić fachowców.

Odpowiedz do tematu