Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zdrowta dieta a skuteczne odchudzanie
Autor Wiadomość
annecckka29 

Wysłany: 2016-12-05, 21:34   Zdrowta dieta a skuteczne odchudzanie

Jeśli chcielibyście schudnąć parę kilogramów a przy tym zdrowo się odżywiać to koniecznie zajrzyjcie na ten niesamowity blog http://leczsiezdrowo.pl/poradniki.html na którym wyczytacie jakie skuteczne metody odchudzania i zarazem zdrowej diety są najlepsze. Świetne nowoczesne wskazówki, rewelacyjny zdrowotny blog, dają niesamowite porady, polecam !

leonnidass3 

Wysłany: 2016-12-13, 17:37   

super porady jak łatwo schudnąć, dzięki !

tola299 

Wysłany: 2017-11-11, 12:47   

Dieta jest bardzo ważna w życiu codziennym, jednak nie zapominajmy o sporcie. Ja ćwiczę na siłowniach zewnętrznych, które są w mojej miejscowości. Teraz będą powstawać coraz więcej takich miejsc, nie tylko w większych miastach, ale także w małych wioskach. Wchodzi nowy program dzięki któremu powstaną Otwarte Strefy Aktywności i nowoczesne urządzenia do ćwiczeń będą dostępne dla szerszej liczby osób. Mnie to bardzo cieszy bo może więcej osób przekona się do aktywności fizycznej.

michalinasiek 

Wysłany: 2017-11-20, 20:04   

Sama dieta bez odpowiedniej dawki ruchu nie pomoże więc może warto od tego zacząć?

jolek9 

Wysłany: 2017-12-18, 21:28   

a może warto poszukać ekologicznych warzyw na https://gielda-rolna.com/warzywa/marchew/ lub dać własne ogłoszenie o tym jakich produktów rolnych potrzebujesz. Oczywiście za ogłoszenia nie wydajesz kasy :)

Sasanka 

Wysłany: 2018-01-12, 11:46   

A to ekologiczne warzywa jakoś magicznie wspomagają odchudzanie :-> ? Bez ruchu na pewno trudniej jest schudnąć, dlatego stale mówi się, że na poprawę stanu zdrowia ma wpływ nawet niewielka aktywność fizyczna w postaci drobnych ćwiczeń, czy spacerów. Ja miałam niemałe problemy ze zrzuceniem zbędnych kilogramów (głównie przez siedzący tryb pracy). Efekty przyniosło dopiero przerzucenie się na catering dietetyczny (zdecydowałam się na maksymalnie 1000 kcal) firmy Wygodna Dieta i połączenie tego z lekkimi ćwiczeniami. Z czasem pojawiły się efekty, a na chwilę obecną czuję się nieporównywalnie lepiej. Jak coś to na terenie Ochoty, jak i ogólnie całej Warszawy firma http://wygodnadieta.pl/ oferuje darmową dostawę posiłków, więc możecie spróbować. Może w Waszym przypadku też uda się coś zdziałać. ;-)

dorothia12 

Wysłany: 2018-02-02, 13:16   

Ja zaczynając dietę nie głodziłam się po prostu uważałam na ilość i wartości odżywcze, zaczęłam też stosować https://www.pbc24.pl/prod...fy-RS-300g.html i ćwiczyć intensywnie.. Strata moich zbędnych kilofgramów było tylko krestią czasu jak się zawziełam :D

Blinoli 

Wysłany: 2018-02-05, 14:58   

Super opcje, mi się podobają takie możliwości - rewelacja :D

tola299 

Wysłany: 2018-03-01, 18:07   

Diete trzeba dopasowac pod nasz organizm, pod nasz tryb zycia, poniewaz na kazdego bedzie dzialac inna dieta. Nie ma jednej uniwersalnej diety, jednak warto pamietac ze cwiczenia tez sa wazne, nie mozna o nich zapominac. Jestem osoba bardzo aktywna fizycznie, dbam o swoje zdrowie, bo nie ma nic wazniejszego. Polecam zainteresowac sie suplementem diety afrykańskie mango .

pawel2232sw 

Wysłany: 2018-05-17, 10:55   

Ciekawe opcje na zdrową dietę a skuteczne odchudzanie... !

marysiu 

Wysłany: 2018-05-28, 17:09   

Dieta to jest podstawa chudnięcia, z tym że musi być dopasowana do danej osoby żeby była skuteczna. Na dietetyk livediet24 można się zapoznać z ciekawymi dietami i programami żywieniowymi.

annecckka29 

Wysłany: 2018-07-24, 12:31   

Również dziękuje za wszystko, czasami trzeba uwierzyć ! :) Osobiście polecam też brwi metodą piórkową cena moja kobieta sobie ostatnio je wykonała i wygląda rewelacyjnie ! :)

kasiavm88 

Wysłany: 2019-01-16, 14:47   

Według mnie połączenie zdrowej diety bardzo wspomaga odchudzanie. Inną sprawą jest ruch który jest mega konieczną opcją jeśli chcemy się pozbyć zbędnych kilogramów :)

anielagre 

Wysłany: 2019-01-17, 12:42   

A ćwiczycie też? Czy może korzystacie z jakiś suplementów?

mofita 

Wysłany: 2019-04-24, 14:14   

Ćwiczę 3 razy w tygodniu i zamawiam Catering Dietetyczny z firmy PowerMeal i czuje się całkiem dobrze, a przy tym widzę efekty odchudzania.

Odpowiedz do tematu