Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zatrzymanie moczu w ciazy kolka nerkowa
Autor Wiadomość
pol 

Wysłany: 2017-01-05, 09:43   Zatrzymanie moczu w ciazy kolka nerkowa

Tydzień temu trfaiłam do szpitala z ostrym bólem w prawym boku. na pogotowiu stwierdzili, że to kolka nerkowa i skierowali mnie na oddział ginekologii. W szpitalu zrobili mi badanie moczu (ok), posiew moczu (ok), usg nerek i nawet obejrzał mnie urolog.
Dostawałam urosept i nospe forte ale ból nie ustepował tylko nasilenie sie zmniejszyło.
Usg nerek nie wykazało żadnych kamieni ani nic co mogloby niepokoić. Jedyna zmiana to lekkie zatrzymywanie sie moczu.
Po 5 dniach zostałam wypisana do domu z diagnozą, że tak bywa w ciązy i po porodzie ból na pewno ustąpi. Ciesz sie ale ja jestem dopiero w 22 tygodniu ciąży i wizja 4 miesięcy w bólu mnie przeraża.

Czy miała może coś podobnego któraś z Was. Szukałam w internecie ale znalazłam nieiwele informacji na temat zatrzymywania moczu w ciąży. Kilku ginekologów jednomyślnie stwierdziło, że nie ma żadnego ryzyka ani dla maleństwa a ni dla dziecka mimo tego i tak sie martwie.

Jak łapie mnie atak bólu to nic zupelnie nie pomaga. Nie wiem jak sobie z nim radzić. Lekarz przepisał nospe forte i chyba zaczne brać bo inaczej sobie nie poradze. mam nmadzieje, że nospa nie zaszkodzi dziecku.

starka 

Wysłany: 2017-01-05, 11:21   

Jest to bardzo bolesne, faktycznie. Wiem co czujesz. Również w ciązy chorowałam na kolki nerkowe . . Dzieciątko bardzo naciskało na drogi moczowe. Były momenty kiedy chodziłam po ścianach ponieważ nie bylam w stanie wytrzymać. Na stronie jest opisane jak leczyć kolkę:
http://kolka-nerkowa.pl/

Z racji tego,ze jestem w ciązy powinnaś skonsultowac się z lekarzem w zakresie tego jakie leki przeciwbólowe możesz przyjmować.

Odpowiedz do tematu