Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Własny Biznes
Autor Wiadomość
jonas 

Wysłany: 2017-07-05, 16:35   Własny Biznes

Duzym problemem przy zalozeniu biznesu jest znalezienie poprostu dobrej niszy, dlatego tez bardzo waznym elementem jest przeanalizowanie potrzeb rynku. Na wlasna reke moze to dosc trudne .. lepiej zaplacic jakiejs firmie specjalizujacej sie w takich raportach. Sam od jakiegos czasu zastanawiam sie nad otworzeniem czegos na wieksza skale. Najbardziej odpowiadalaby mi firma transportowa. Z tego co orientowalem sie na gieldach to mozna w przystepnej cenie kupic kupic uzywane samochody ciezarowe np. https://www.mascus.pl/transport/uzywane-ciezarowki Jaka marke dazycie najwiekszym zaufaniem? Wiecie nie jestem zupelnie zainteresowany czyms co bedzie co chwile generowalo dodatkowe koszta. Mile widziane rekomendacje osob prowadzacych tego typu dzialalnosc :) Pozdrawiam

Martyr 

Wysłany: 2018-04-20, 08:40   

My ostatnio w firmie postawiliśmy na rozwój, a że zajmujemy się zakładem produkcyjnym to była to optymalizacja produkcji - https://ks-iss.com/uslugi/optymalizacja-produkcji/. Dzięki niej jesteśmy wytwarzać więcej, w krótszym czasie, więc jak najbardziej możemy polecić takie rozwiązanie.

tola299 

Wysłany: 2018-04-22, 18:28   

Jak to mówią żadna praca nie hańbi. Tak samo żaden biznes nie jest zły, jak tylko są chęci i dobry biznes plan. Osobiście pracuję w Deweloper Opole świetna opcja na dobrej jakości mieszkania - pełno aktualnych promocji, dofinansowań a same mieszkania jedne z najlepszych na rynku w województwie Opolskim !

[ Dodano: 2018-10-25, 19:13 ]
Witam . Chicałbym polecić wam firmę zajmującą się negocjacje szkolenia high5 . Firma ta zajmuje się doradztwem w sprach rozwoju firmy , a także rozwoju osobistego czyli po prostu coachingiem . Szkolenia pomagają w szybszych rezultatach a także jest to kompleksowe wsparcie dla rozwoju firmy . Serdecznie polecam przejrzeć ofertę.
Ostatnio zmieniony przez tola299 2018-05-15, 16:19, w całości zmieniany 1 raz  

Winnicki 

Wysłany: 2018-11-19, 13:57   

Dzisiaj łatwiej jest założyć własną firmę. Można liczyć na różne dotacje i inne formy wsparcia. Sam zastanawiałem się nad otworzeniem własnego skupu katalizatorów, bo firma Unimetal Recycling jest w stanie zaoferować bardzo dobre warunki współpracy. Katalizatory chodzą po przynajmniej kilkaset złotych, więc myślę, że pod względem finansowym wyjść można całkiem nieźle.

;-)

Antosia32 

Wysłany: 2019-01-27, 20:55   

W takim własnym biznesie warto zainwestować w dobre oprogramowanie dla firm do faktur. Fajne widziałam na https://wfirma.pl/program-do-faktur-online , mają tam dobre i tanie oprogramowanie. Do tego dużo konfiguracji bardzo ciekawych i sprawdzonych.

Odpowiedz do tematu