Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Meble - kupowanie przez internet?
Autor Wiadomość
Mirro 

Wysłany: 2017-12-02, 20:22   Meble - kupowanie przez internet?

Hejka,
kupujecie meble przez internet? Jesli tak - to gdzie i dlaczego, jesli nie - to dlaczego? Ja jestem zwolennikiem zakupow przez internet, takze meblowych. Dzieki sklepom jak np http://lemag1.com.pl/ moge tanio i na spokojnie dokonac udanych zakupow.
A Wy, jaka forme kupowania mebli preferujecie?

maciek_p 

Wysłany: 2018-01-15, 14:42   

Szczerze powiedziawszy nigdy mebli przez internet nie kupowałam. Z uwagi na to, że w niedługim czasie planuję przeprowadzić remont swojej sypialni, natrafiłam w Księdze Mebli na świetne materace piankowe i najprawdopodobniej będę chciała kupić je przez internet, bo są najzwyczajniej tańsze niż w sklepach stacjonarnych.

dorothia12 

Wysłany: 2018-02-08, 10:54   

Zamówiłam ostatnio piękne nowoczesne lustro do przedpokoju i do sypialni https://www.italiastyle.pl/sklep/inne/lustra.html . Włoskie lustra są najbardziej stylowe i eleganckie :)

Martyr 

Wysłany: 2018-04-12, 09:48   

Ja wolę kupić meble w normalnym sklepie, bo przynajmniej widzę z czym mam do czynienia. Kupiłem tak ostatnio stolik firmy Meblomaster w zwykłym markecie i jestem z niego zadowolony. Świetnie się trzyma i dobrze wygląda.

pink56 

Wysłany: 2018-10-17, 19:20   

Trafiłam ostatnio no wyjątkowy stolik http://www.rad-pol.com.pl...atem-237-k.html z marmurowym blatem. Jak wam się wydaje? Czy nie jest piękny? Ogólnie z tego co przeglądałam to firma Rad-Pol ma bardzo fajne i stylowe meble.

miki84 

Wysłany: 2018-10-20, 14:49   

Ja często kupuję przez internet różne dodatki do domu. Ostatnio nawet kupiłem meble z tej strony sklep-hubertusmeble.pl - nie lubię zbytnio chodzić po sklepach/ salonach meblowych. Wolę na spokojnie w domu wszystko przekalkulować.

tola299 

Wysłany: 2019-03-13, 16:45   

Kończyłem remont mieszkania, jednak skończyła mi sie gotówka i skorzystałem z oferty Asa. Aasa oferuje pożyczki online, wypełniłem formularz w kilkanascie minut, wybrałem kwote oraz ilosc rat, która mnie interesowała. Pieniądze miałem na koncie już następnego dnia. Polecam serdecznie wszystkim zainteresowanym .

Odpowiedz do tematu