Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
dietetyk warszawa - jakiego wybrać?
Autor Wiadomość
marysiu 

Wysłany: 2018-05-28, 17:36   dietetyk warszawa - jakiego wybrać?

Chciałbym wreszcie zająć się swoją tuszą i nieco schudnąć. Mieszkam w Warszawie więc będę szukał specjalisty właśnie w tym mieście, najlepiej na terenie Bielan. Liczę że dietetyk warszawa zmotywuje mnie właściwie to utrzymywania odpowiedniej diety i rozpisze mi plan żywieniowy. Zależy mi też na tym, abym nie padł ofiarą efektu "jojo". Znacie jakiś dobrych specjalistów lub dobre poradnie dietetyczne w Warszawie?

Winnicki 

Wysłany: 2018-07-12, 09:03   

A masz świadomość tego, że regularne wizyty u dietetyka swoje kosztują? Dolicz jeszcze do tego konieczność kupowania każdego dnia zdrowego jedzenia i ogromne wydatki masz jak w banku ;-) . Już lepiej postaw na catering dietetyczny Warszawa, w przypadku którego też zapłacisz (choć zdecydowanie mniej), ale przynajmniej codziennie będziesz dostawał 5 dietetycznych posiłków i miał właściwie ciągły kontakt z dietetykami. Ja tak miałem w przypadku cateringu Wygodna Dieta, który działa w stolicy. :->

annecckka29 

Wysłany: 2018-07-24, 12:31   

Również dziękuje za wszystko, czasami trzeba uwierzyć ! :) Osobiście polecam też brwi metodą piórkową cena moja kobieta sobie ostatnio je wykonała i wygląda rewelacyjnie ! :)

Odpowiedz do tematu