Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
szkolenia
Autor Wiadomość
Kodrenia 

Wysłany: 2017-07-12, 10:57   szkolenia

Wydaje mi się, że bardzo często w firmach zapomina się o tym, jak ważne są szkolenia. Pracuje w dziale HR i zawsze staram się pamiętać o tym, jako ważnej integracji. Korzystamy głównie z oferty http://ideaprestige.eu/wynajem-sali-wroclaw/(polecam). A jak u was wygląda sprawa ze szkoleniami? Pozdrawiam

annecckka29 

Wysłany: 2017-11-02, 11:37   

Ciekawe opcje z tymi szkoleniami dajecie. Według mnie dobrej jakości szkolenia to podstawa w dzisiejszych czasach. Jeśli szukacie super szkoleń to osobiście polecam Sale szkoleniowe które mogą wam zapewnić wysoką jakość szkoleń. Ostatnio we Wrocławiu szukałem dobrej sali szkoleniowej i wpadłem na ciekawą ofertę, jeśli szukasz czegoś podobnego to właśnie ta sala jest rewelacyjnym miejscem !
Ostatnio zmieniony przez annecckka29 2017-11-02, 11:37, w całości zmieniany 1 raz  

tola299 

Wysłany: 2018-08-22, 18:24   

Jeśli jest tu kobieta zainteresowana kursem stylizacji paznokci to polecam kurs stylizacji paznokci kurs stylizacji paznokci teraz jest to potrzebny zawód, wiele osób szuka pracowników więc można korzystać z szansy i zrobić taki kurs. Ja serdecznie polecam. Jestem bardzo zadowolona.

Antosia32 

Wysłany: 2019-02-26, 20:28   

Wszędzie się szkolimy w różnej dziedzinie. Ostatnio potrzebne było szkolenie PPOŻ widziałam ciekawe propozycje na https://www.seka.pl/uslug...szkolenia-ppoz/ . Szkolenia podnoszą nasze kwalifikacje co tym idzie też pracowników.

Odpowiedz do tematu