Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Klub LUCID - Blue City
Autor Wiadomość
bohun 

Wysłany: 2011-06-14, 11:34   Klub LUCID - Blue City

LUCID CLUB

Klub Lucid mieści się na ostatnim piętrze (poziom +4) centrum handlowego Blue City al. Jerozolimskie 179. Wjeżdża się do niego jedyną w Polsce 100-osobową windą.

Warszawski Klub Lucid jest trzecim tego typu klubem na świecie. Jego starsze siostry od wielu miesięcy są dla klubowiczów z Manchesteru i Toronto synonimem doskonałej zabawy i muzyki granej przez światowej sławy DJ-ów.

Oryginalny, ciepły wystrój, trzy oddzielne strefy z własnymi barami, telebimy, ekrany plazmowe i telewizory to tylko niektóre z atutów tego miejsca, gwarantujące niepowtarzalny charakter każdej imprezy.

KLUB LUCID to jeden z najciekawszych klubów w mieście. W piątki można spodziewać się brzmień lat 70 i 80, w sobotę najnowsze mixy muzyki klubowej.

W Lucid Warszawa grali m.in. Roger Sanchez i Tom Neville a także Eddie Amador, Plastik Funk i Nique. Do naszych wykonawców dołączyli także Lee Cabrera i Granite&Phunk.
Co najmniej raz w miesiącu możecie spodziewać się DJ'ów z naj - najwyższej półki na cyklicznych imprezach z cyklu "Ninechannel Sessions".

ZE STRONY CLUBS.CLUBZONE.PL

IMG_4559.JPG
Plik ściągnięto 76 raz(y) 1,19 MB

Ostatnio zmieniony przez Baba Jaga 2012-12-09, 16:48, w całości zmieniany 1 raz  

Karolina 

Wysłany: 2011-11-09, 23:12   

Niezły klub, byłam tam na tzw. imprezie firmowej. Wiem, że często Lucid Club jest otwierany/wynajmowany właśnie na konkretne imprezy. Duży, dosyć ciekawy. Warto zadzwonić, przed wyruszeniem w Aleje Jerozolimskie, sprawdzić, czy właśnie nie ma takiej imprezy i lokal jest zamknięty dla publiczności. Tel. 311 - 75 - 00/08

SulejmanWielki 

Wysłany: 2011-12-11, 23:09   

Karolina, a kiedy to było???? Mnie się wydaje, że od około roku ten klub nie działa, albo zszedł do podziemia... :lol:

Duch Ochoty 

Wysłany: 2012-11-26, 01:06   

Wynajęcie miejsca na swoją imprezę jest drogie, niestety. Sprawdzajcie. Raczej to miejsce najciekawsze jest dla firm z grubym portfelem. Lunchu nie jadłem, chyba chodzą tam mamy ;-) , których dzieci bawią się w Inca Play, a raczej zasobni bywalcy Fitness klubu lub squosh'a obok Lucid'u.

Lucid w Blue City.jpg
Plik ściągnięto 52 raz(y) 374,81 KB

Baba Jaga 

Wysłany: 2012-12-09, 16:47   

Na stronie internetowej jest kontakt do managera odpowiedzialnego za rezerwacje na imprezy. Wydaje mi się, że nie wszystkie imprezy są zamknięte - na pewno niektóre są mieszane - mogą wejść i goście indywidualni. Niestety ja aktualnie nie korzystam z tego lokalu w sensie imprez nocnych, wiem za to że firma LUCID na pewno szuka zysku również w innych godzinach - można wynająć salę na imprezy dla dzieci. Atmosfera jest przyciemniona, ale na przedstawienie lub show magika na pewno się nadaje. Widziałam taką imprezę przy okazji odprowadzenia dziecka na urodziny do Inca Play.

IMG_4561.JPG
Plik ściągnięto 95 raz(y) 1,15 MB

Odpowiedz do tematu