Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nasi Radni, godziny i miejsca przyjęć mieszkańców Ochoty.
Autor Wiadomość
Baba Jaga 

Dołączyła: 21 Sty 2011
Posty: 709
Skąd: Warszawa, Ochota-Szczęśliwice.
Wysłany: 2011-09-18, 22:53   Nasi Radni, godziny i miejsca przyjęć mieszkańców Ochoty.

RADNI DZIELNICY OCHOTA - PRZYJĘCIA MIESZKAŃCÓW

:-> Większość radnych przyjmuje po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Nie sprzyja to niestety sprawności i szybkości w załatwianiu spraw oraz nie wpływa ośmielająco i mobilizująco na mieszkańców dzielnicy. :-(
:!: LINK do strony Biuletynu Informacji Publicznej z listą radnych Ochoty, ich dyżurami bądź po prostu numerami ich telefonów.
POWODZENIA !
http://bip.warszawa.pl/Me...dni/default.htm

Liczba radnych: 24
A oto informacje zebrane przeze mnie jakiś czas temu:
• Hanna Gęściak-Wojciechowska - Przewodnicząca Rady
Przewodnicząca Rady przyjmuje mieszkańców po wcześniejszym umówieniu telefonicznym - 503 134 843

• Jan Kasprzyk - Wiceprzewodniczący Rady
Wiceprzewodniczący Rady, przyjmuje mieszkańców w IV poniedziałek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00, w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ochota, pok. 115 - po wczesniejszym kontakcie telefonicznycm - 603 849 884

• Mariusz Oprządek - Wiceprzewodniczący Rady
Wiceprzewodniczący Rady przyjmuje mieszkańców w II poniedziałek miesiąca w godz. 16.30 - 18.00, w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ochota, pok. 115

• Anna Maria Zbytniewska - Wiceprzewodnicząca Rady
Wiceprzewodnicząca Rady przyjmuje mieszkańców po wcześniejszym kontakcie telefonicznym:

• Cecylia Aleksandrowicz
Radna przyjmuje mieszkańców w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ochota (do godz. 16.00) - po wcześniejszym kontakcie telefonicznycm - 608 291 148

• Lech Barycki
Radny przyjmuje mieszkańców po wczesniejszym kontakcie telefonicznycm - 697 716 106

• Jolanta Bednarska
Radna przyjmuje mieszkańców w I środę miesiąca w siedzibie SLD przy ul. Filtrowej 68 w godzinach 17-19

• Tomasz Cwyl
Radny przyjmuje mieszkańców w I poniedziałek miesiąca w godz. 18.00 - 19.00, w Szkole Podstawowej nr 264

• Grażyna Czarnomorska-Stołecka
Radna przyjmuje mieszkańców w I środę miesiąca w godz. 17.00 - 19.00, w Bibliotece Publicznej przy ul. Baleya 9

• Witold Dzieciołowski
Radny przyjmuje mieszkańców po wczesniejszym kontakcie telefonicznycm - 500 584 681

• Jacek Gomółka
Radny przyjmuje mieszkańców po wcześniejszym kontakcie telefonicznym - 600 915 546

• Ingeborga Janikowska-Lipszyc
Radna przyjmuje mieszkańców w I wtorek miesiąca w godz. 18.00 - 19.00, w Klubokawiarni Kolonia przy ul. Łęczyckiej

• Anna Jarosińska-Potyra
Radna przyjmuje mieszkańców w I wtorek miesiąca w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ochota w pok. 114 w godz. 15.30 - 16.30

• Andrzej Jegliński
Radny przyjmuje mieszkańców w IV poniedziałek miesiąca w godz. 17.00 - 19.00, w Biurze Poselskim Posła Karola Karskiego przy ul. Grójeckiej 67

• Piotr Krasnodęmbski
Radny przyjmuje mieszkańców w II i IV poniedziałek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00, w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ochota, pok. 114

• Łukasz Kwaśniewski
Radny przyjmuje mieszkańców w IV poniedziałek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00, w Biurze Poselskim Posła Karola Karskiego przy ul. Grójeckiej 67

• Edward Markowski
Radny przyjmuje mieszkańców w IV poniedziałek miesiąca w godz. 17.00 - 19.00, w Biurze Poselskim Posła Karola Karskiego przy ul. Grójeckiej 67

• Sylwia Mróz
Radna przyjmuje mieszkańców w I poniedziałek miesiąca w godz. 15.00 - 16.00, w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ochota, pok. 114 - po wcześniejszym kontakcie telefonicznycm - 727 291 592

• Małgorzata Rojek
Radna przyjmuje mieszkańców po wcześniejszym kontakcie telefonicznycm: 695 198 984 lub w godz. wieczornych: 22 823 66 78

• Sebastian Saliński
Radny przyjmuje mieszkańców w IV poniedziałek miesiąca w godz. 17.00 - 19.00, w Biurze Poselskim Posła Karola Karskiego przy ul. Grójeckiej 67

• Monika Stecka
Radna przyjmuje mieszkańców w IV piątek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00, w Szkole Podstawowej nr 280 przy ul. Gorlickiej 3, sala nr 7

• Karol Wiszniewski
Radny przyjmuje mieszkańców w II poniedziałek miesiąca w godz. 16.15 - 17.15, w LO im. J.Słowackiego przy ul. Wawelskiej 46, tel. 601 926 654

• Anna Katarzyna Zbytniewska


[b]Komisje Rady Dzielnicy Ochota


Komisja Polityki Gospodarczej, Budżetu i Finansów:
1. Piotr Krasnodęmbski - przewodniczący
2. Sylwia Mróz - wiceprzewodnicząca
3. Lech Barycki
4. Jolanta Bednarska
5. Witold Dzięciołowski
6. Anna Jarosińska-Potyra
7. Jan Kasprzyk
8. Łukasz Kwaśniewski
9. Edward Markowski
10. Sebastian Saliński
11. Anna Maria Zbytniewska

Komisja Polityki Przestrzennej, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
1. Karol Wiszniewski - przewodniczący
2. Cecylia Aleksandrowicz
3. Lech Barycki
4. Tomasz Cwyl
5. Jacek Gomółka
6. Ingeborga Janikowska-Lipszyc
7. Piotr Krasnodęmbski
8. Edward Markowski
9. Sylwia Mróz
10. Mariusz Oprzadek
11. Sebastian Saliński
12. Anna Maria Zbytniewska

Komisja Bezpieczeństwa i Samorządności:
1. Jolanta Bednarska - przewodnicząca
2. Grażyna Czarnomorska-Stołecka - wiceprzewodnicząca
3. Tomasz Cwyl
4. Andrzej Jegliński
5. Sylwia Mróz

Komisja Oświaty, Wychowania i Sportu:
1. Witold Dzięciołowski - przewodniczący
2. Ingeborga Janikowska - Lipszyc - wiceprzewodnicząca
3. Monika Stecka - wiceprzewodnicząca
4. Tomasz Cwyl
5. Jarosińska-Potyra Anna
6. Jan Kasprzyk
7. Piotr Krasnodęmbski
8. Łukasz Kwaśniewski
9. Edward Markowski
10. Sylwia Mróz
11. Mariusz Oprządek
12. Małgorzata Rojek
13. Karol Wiszniewski
14. Anna Katarzyna Zbytniewska

Komisja Zdrowia, Rodziny i Polityki Społecznej:
1. Anna Jarosińska-Potyra - przewodnicząca
2. Hanna Gęściak-Wojciechowska
3. Jacek Gomółka
4. Andrzej Jegliński
5. Mariusz Oprządek

Komisja Kultury:
1. Grażyna Czarnomorska - Stołecka - przewodnicząca
2. Cecylia Aleksandrowicz - wiceprzewodnicząca
3. Witold Dzięciołowski
4. Gęściak - Wojciechowska Hanna
5. Andrzej Jegliński
6. Jan Kasprzyk
7. Małgorzata Rojek
8. Monika Stecka
9. Anna Katarzyna Zbytniewska

Komisja Rewizyjna:
1. Cecylia Aleksandrowicz - przewodnicząca
2. Jolka Bednarska - wiceprzewodnicząca
3. Lech Barycki
4. Łukasz Kwaśniewski
5. Sylwia Mróz
6. Małgorzata Rojek
7. Sebastian Saliński

Komisja Mieszkaniowa:
1. Cecylia Aleksandrowicz - przewodnicząca
2. Jolanta Bednarska
3. Hanna Gęściak - Wojciechowska
4. Anna Jarosińska - Potyra
5. Andrzej Jegliński
6. Jan Kasprzyk
7. Monika Stecka


KLUBY RADNYCH

Klub Platformy Obywatelskiej
skład: 9 radnych

Aleksandrowicz Cecylia

Barycki Lech

Cwyl Tomasz

Dzięciołowski Witold

Gęściak-Wojciechowska Hanna

Jarosińska-Potyra Anna

Krasnodęmbski Piotr

Mróz Sylwia

Wiszniewski Karol

Klub Prawa i Sprawiedliwości
skład: 5 radnych

Jegliński Andrzej

Kasprzyk Jan

Kwaśniewski Łukasz

Markowski Edward

Saliński Sebastian

Ochocka Wspólnota Samorządowa
skład: 4 radnych

Gomółka Jacek

Rojek Małgorzata

Zbytniewska Anna Katarzyna

Zbytniewska Anna Maria

Sojusz Lewicy Demokratycznej
skład: 4 radnych

Bednarska Jolanta

Czarnomorska-Stołecka Grażyna

Oprządek Mariusz

Stecka Monika

W razie wątpliwości - proszę wejść na stronę intrn.Urzędu Dzielnicy Ochota www. urzadochota.waw.pl
Ostatnio zmieniony przez Baba Jaga 2013-10-08, 16:35, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
stat4u
Kopiowanie tre?ci i zdj?? z portalu i forum bez zezwolenia zabronione