Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rodzić bez bólu!!! List otwarty - obywatele piszą do władz.
Autor Wiadomość
MaMa 

Wysłany: 2011-03-01, 12:44   Rodzić bez bólu!!! List otwarty - obywatele piszą do władz.

Rodzić bez bólu, list otwarty, link: http://www.rodzic-bezbolu.pl/index.php

Sama przeżyłam dwa porody i akurat dla mnie były one ciężkim przeżyciem. Ujrzane zaraz po porodzie dzieci były wielkim, nieopisanym wprost szczęściem, ale wspomnienie bólu i panicznego lęku pozostało. Podpiszcie ten list otwarty wszyscy, którzy rozumiecie, co znaczy ból, w szczególności, gdy potem trzeba mieć w sobie radość do bycia z dzieckiem lub optymizm i wiarę do planowania następnego wyczekiwanego dziecka. Jest dyskusja w sferach władzy o spadku urodzeń - komfort, opieka, zainteresowanie kobietą - oto droga, aby zachęcić kobiety do rodzenia dzieci. Upewnijcie nas, że jesteśmy ważne. :!:
Rodzić bez bólu, list otwarty, link: http://www.rodzic-bezbolu.pl/index.php
Ostatnio zmieniony przez Baba Jaga 2013-03-17, 12:41, w całości zmieniany 5 razy  

Kama 

Wysłany: 2011-03-12, 18:30   Trudno zdecydować się na dziecko...

W pełni zgadzam się z tym, co piszesz. Niestety, do tego dochodzą jeszcze inne problemy. Finansowe, mieszkaniowe, no i pytanie podstawowe - kto zajmie się naszym skarbem, jak my oboje musimy pracować. Tu nie ma żartów! W tym kontekście ból jakoś nie wydaje mi się jednak najważniejszy. Powiedz mi raczej, jak mam się nie bać zostać mamą, gdy siedzę w wynajętym mieszkaniu, do którego wracam późnym wieczorem. A niektórzy moi znajomi w ogóle mają problemy z dostaniem sensownej pracy!!! Dlatego na razie nie myślimy o dziecku. Kiedyś jednak może przyjść taki dzień, w którym zacznę o nim marzyć. I co wtedy? :-|

Zdjęcie072.jpg
Plik ściągnięto 99 raz(y) 227,3 KB

Ostatnio zmieniony przez Kama 2011-03-12, 18:33, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu