Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
PASJE agasz-g - Kartki i pudełka okolicznościowe
Autor Wiadomość
agasz-g 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2011-07-27, 18:32   PASJE agasz-g - Kartki i pudełka okolicznościowe

Tym razem moja inna pasja, którą zajmuję się od niespełna roku. Zauroczyły mnie różne kartki ręcznie wykonane. Od tamtej pory zbieram każdy skrawek kolorowych papierów, ozdobnych, koronki, koraliki itp. i z nich tworzę moje karteczki. Oczywiście mam też mnóstwo przydatnych dziurkaczy i wykrojników, które wykorzystuję. Każda kartka jest przemyślana. Robię ją nie od ręki, lubię pomysleć, popróbowac różnych dodatków, różne kolorystyki, stempelki. Uwielbiam to! Karteczki robię dla znajomych lub jako dodatek do prezentu, robię kartki na święta, na ślub, urodziny, imieniny, Walentynki...Właściwie każda okazja jest dobra ;-) Zrobiłam też wymyślne kartki dla moich synków na ich urodzinki. Zobaczcie sami kilka wybranych poniżej i standardowo link do całego karteczkowego albumu: https://picasaweb.google.com/agaszg/MojeKarteczkiOkolicznosciowe
oraz do pudełeczek: https://picasaweb.google.com/agaszg/ExplodingBox

To jest taka karteczka slajdowa - ciągnie się za motylka i przekładają się obrazki:

A te są niekończąca się przekłada się je w kółko na różne strony (pozostałe strony w albumiku)

I pudełeczka exploding box:

Ostatnio zmieniony przez agasz-g 2011-10-23, 22:48, w całości zmieniany 2 razy  

Andrew 

Wysłany: 2011-07-27, 20:53   

Nie moge uwierzyc... Cos wspanialego!

agasz-g 

Wysłany: 2011-07-27, 21:19   

Andrew, Dziękuję :oops:
A tu jeszcze kwiatki mojej roboty, których używam do kartek i pudełek: https://picasaweb.google.com/agaszg/MojeKwiatkiPapieroweIInne#

oraz papiery na tło też mojej roboty: https://picasaweb.google.com/agaszg/StempelkiIPapieryKoloroweWMoimWykonaniu#

i z użyciem stempelka mojej produkcji ;-)
Ostatnio zmieniony przez agasz-g 2011-07-27, 21:20, w całości zmieniany 1 raz  

Misia 

Wysłany: 2011-07-28, 00:03   

Andrew, ja takze wlasnie tak pomyslalam - wszak to jest niewiarygodne!

Dawid 

Wysłany: 2011-07-28, 00:05   

A nie mowilem?!

agasz-g 

Wysłany: 2011-07-28, 00:14   

;-) Rozpieszczają mnie te Wasze pochwały. Ale tak serio, to bardzo się ciesze, że Wam się podobają :-D

Oliver 

Wysłany: 2011-07-28, 14:32   

No, to fajne.

Krys 

Wysłany: 2011-07-28, 14:58   

Obstaję przy swoim - dech zapiera!
Agnieszko, każda kartka jest szczególnym arcydziełem. Gratuluję Ci wspaniałego talentu!

agasz-g 

Wysłany: 2011-07-28, 18:56   

Krys, dzięki bardzo :-D
Oliver, nie wszystko każdemu musi się podobać ;-) Fajnie, że ta technika Ci się akurat podoba :-D

[ Dodano: 2011-08-03, 23:48 ]
Ciekawe jak spodoba Wam się moja najnowsza papierowa różyczka ;-)

Krys 

Wysłany: 2011-08-05, 11:57   

Prześliczna! Jak żywa! Czy ta różyczka będzie częścią jakiejś kartki z życzeniami? Czym by nie była - jest naprawdę piękna.

agasz-g 

Wysłany: 2011-08-05, 12:05   

Ta różyczka jest dedykowana mojej koleżance z innego forum - robótkowego, która walczy z rakiem. Niedługo poleci do niej pocztą :-) na pociechę i wiarę w lepsze jutro :-D

Krys 

Wysłany: 2011-08-05, 14:38   

Wobec tego zaopatrzmy Twoją piękną różne w jak najmocniejsze wibracje lecznicze. Niech idzie i pomoże Twojej koleżance.
Przekaż jej proszę moje pozdrowienia w dosłownym znaczeniu.

PRex 

Wysłany: 2011-08-05, 14:53   

Agasz, podaj mi imię koleżanki. Wymienię ją w naszych modlitwach. Wydaje mi się, że pomogliśmy już nie jednemu w ten sposób.

Barbara 

Wysłany: 2011-08-05, 15:08   

Tak, koniecznie podaj imie. Jak modlisz sie, nigdy nie mow "spraw, aby mi bylo lepiej", bo to nie konkret. Lepiej jest poprosic "spraw, abym znalazla lepsza prace", "prosze, aby moje kolano zagoilo sie" i tym podobne. Tak samo jest lepiej powiedziec "Panie Boze, czuwaj nad Zosia, Kasia, Malgosia" niz "nad kolezanka agasza".
Jeszcze lepiej byloby, gdybys umiescila tutaj jej zdjecie, bo wtedy kazdy modlacy sie moze sobie wizualizowac jak ona robi sie coraz zdrowsza. Ale rozumiem, ze pewnie sie nie zgodzi na fotke.
Co jest rowniez wazne, powiedz, gdzie ona ma raka, bo wtedy metoda wizualizacji, jaka wiele ludzie stosuje podczas modlitw, jest efektywniejsza.
Ja takze dolacze sie do modlitwy za nia, a na razie przekaz jej moje pozdrowienia.

Rex 

Wysłany: 2011-08-05, 18:18   

Barbara, jestem pod wrazeniem. Moja szwagierka zajmuje sie czyms takims i w krytycznych chwilach uczyla mnie wlasnie tego samego, co napisalas do agasza. Bolala mnie kostka, ale tak strasznie, ze nie moglem ruszyc noga. Zgadnij, co sie stalo! Tak, przeszlo. Pomoglo. Wiem, ze kostka to nie rak, ale cos w tym jest powiadam wam.
Do Agasza: przeslij kolezance 1. artykuly Krysa na temat raka 2. pozdrowienia ode mnie.

agasz-g 

Wysłany: 2011-08-05, 19:58   

Kochani, bardzo Wam dziękuję w imieniu koleżanki, przekażę Wasze pozdrowienia i że modlicie się za nią :-) Ona ma na imię Lucyna i walczy z rakiem po raz trzeci :cry: 30 lat temu przezwyciężyła raka mózgu, potem 12 chyba lat temu raka tarczycy, a teraz ma raka jajnika z przerzutami na płuca. Właśnie dowiedziałam się od niej, że była na badaniach i organizm podjął walkę! Cieszę się razem z nią :-D Powiedziała, że to przez moją różę :oops: Módlcie się za nią gorąco, bo to cudna kobieta i robi wspaniałe rzeczy!

Alina 

Wysłany: 2011-08-05, 23:36   

Ja nie umiem modlic sie tak jak PRex ani "czarowac" jak Barbara czy szwagierka Rexa, ale chce dolaczyc sie do pozdrowien dla Lucyny i zyczyc jej powrotu do zdrowia. A jak wyzdrowieje, to powiedz jej, zeby do nas dolaczyla i opowiedziala, jak przezwyciezyla raka. To na pewno by pomoglo innym ludziom, dotknietym ta choroba.

dla Lucyny.jpg
Plik ściągnięto 225 raz(y) 58,12 KB

Misia 

Wysłany: 2011-08-06, 00:00   

Prosze, ten, kto watpi w moc naszej modlitwy, niech przeczyta ponizszy cytat:

Uzdrawianie modlitwą stało się faktem naukowym! Czy kryją się za nim prawa fizyki kwantowej? Poważne pismo medyczne, "Archives of Internal Medicine", wydawane przez Stowarzyszenie Lekarzy Amerykańskich, opublikowało studium dowodzące, że modlitwa za innych, z prośbą o uleczenie, przyczynia się do poprawy zdrowia chorych, nawet jeśli nie są oni świadomi, że ktoś się za nich modli.(...) Te zaskakujące odkrycia nie spotkały się z krytyką środowiska naukowego czy mediów. Zostały przyjęte raczej jako dalszy ciąg od dawna prowadzonych badań nad zdolnością mózgu do wpływania z odległości na istoty żywe. Obiektem tych badań są mikroorganizmy, rośliny i ludzie, umieszczani za ekranami nie przepuszczającymi jakiejkolwiek znanej energii, w tym fal elektromagnetycznych, termicznych, dźwiękowych. Odbieranie, mimo to, myślowych przekazów, czasem wysyłanych z odległości nawet kilkuset kilometrów, przyjęto za dowód działania niefizycznego czynnika.

Wszystkie kobiety w ciazy maja podobno dodatkowego aniola stroza. Ja bardzo wierze w Niego. Dlatego poprosze mojego aniola, aby wstawil sie za Lucyna u Pana Boga. I to bedzie moj wklad w uzdrawianie Lucyny. :-D

aniol stroz.jpg
Plik ściągnięto 298 raz(y) 30,06 KB

Ostatnio zmieniony przez Misia 2011-08-06, 00:02, w całości zmieniany 1 raz  

PRex 

Wysłany: 2011-08-06, 00:39   

Synu, w chorobie swej nie odwracaj się od Pana, ale módl się do Niego a On cię uleczy" (Syr 38,9).

Boże Ojcze Wszechmogący, modlimy się do Ciebie za Lucynę, która potrzebuje Twojej opatrzności. Panie, do Twego Wielkiego Planu należy to, ażeby człowiek ze wszech sił walczył z chorobą we wszystkich jej postaciach i wszelkimi sposobami starał się zachować zdrowie. Wedle Twojej woli, Panie, Lucyna ze wszech sił walczy z rakiem. Za Twoją zgodą i łaską, dobry Boże, Lucyna zwyciężyła raka mózgu i tarczycy. Panie nasz łaskawy, pewnie Lucyna jest tak wspaniałą osobą, że chcesz ją mieć przy sobie, więc wołasz ją do siebie ponownie. Dobry Boże, Ty widzisz, że Lucyna czyni ten świat trochę piękniejszy. Dlatego prosimy Cię, Wszechmogący Boże Ojcze, odwróć od niej chorobę i racz dać zdrowie. Ześlij światło na jej osłabione ciało i pozwól wzmocnionej pozostać z nami jeszcze wiele, wiele lat. Amen.
Ostatnio zmieniony przez Baba Jaga 2011-08-06, 11:39, w całości zmieniany 1 raz  

Misia 

Wysłany: 2011-08-06, 00:45   

Amen.

Amen..jpg
Plik ściągnięto 252 raz(y) 34,4 KB

Odpowiedz do tematu