Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Baba Jaga
2013-01-31, 22:57
Tańcząca na ścianie
Autor Wiadomość
Lesio Sowa 

Wysłany: 2012-06-30, 01:19   

Krys,ty sie doigrasz z tym malowaniem hahahahahaha,ta pani przy herbacie podoba mi sie,czekam na cos takiego,ale juz nie na scianie,pozdrawiam

Krys 

Wysłany: 2012-07-03, 12:50   

Tyle pięknych komentarzy! Dziękuję! Dopiero teraz przeczytałam, gdyż znajduję się w tej chwili na obszarze "bezinternetowym" i "beztelefonowym". Aha, i "bezprądowym", co najbardziej daje się we znaki. Wszystkie sklepy, banki, biura, stacje benzynowe są pozamykane. Czy możecie sobie wyobrazić coś podobnego? :))) Wynik ostatniego huraganu, a raczej tego zmutowanego smoka DERECHO.

Baba Jaga 

Wysłany: 2012-07-03, 14:22   

Jaki zmutowany smok DERECHO :shock: :?: Krys, gdzie Cię porwał ten huragan ? Razem z domem, jak Dorotkę ? :lol:

Krys 

Wysłany: 2012-07-03, 22:21   

Ten smok DERECHO to takie zmutowane tornado :)))). Idzie prostym szlakiem, ale nie wąskim, tak jak to robi tornado, lecz zmiata wszystko bardzo szeroką miotłą.
Narobił ogromne szkody. Przez kilka dni panowało ogromne opustoszenie, jakby jakaś zaraza wykosiła ludzkie byty. Wyobrażacie sobie wymarłe McDonaldy? Puto, pusto, pusto. Tylko samochody krążyły w poszukiwaniu otwartego sklepu, lub restauracji. Natomiast w dzielnicach mieszkalnych ludzie siedzieli przed domami prawie nago, usiłując uchwycić namiastkę wiaterku. Temperatura nawiasem mówiąc jest około 42 C w cieniu.
Derecho przeszedł na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, Ohio, West Virginia, Virginia, sięgając aż po Washington D.C.

Baba Jaga 

Wysłany: 2012-07-04, 11:25   

No, to moje żarty z Dorotką i jej domkiem były nie na miejscu :!: :oops: Przepraszam...

U nas był tylko grad wielkości przepiórczych jajek - to naprawdę była tylko zabawa przy tym wszystkim, o czym piszesz, Krys :!: Gdzieś na Śląsku wprawdzie grad już był wielkości jaj kurzych i tam już dokonał realnych zniszczeń.

Czasem piękna, zachwycająca natura może się przeobrazić w niszczącą siłę, wobec której jesteśmy bezsilni.

Krys 

Wysłany: 2012-07-04, 17:34   

Oh, nie, nie, złota Babo Jago, nie przejmuj się. Ta cała sytuacja jest tak niezwykła, że aż zabawna. Ludzie wcale nie są smutni. Mają fascynujący temat do dyskusji. Tym bardziej, że ekipy naprawcze działają prężnie. Ja byłam w tej korzystnej sytuacji, że chociaż nie miałam internetu i telefonu, to jednak miałam prąd! I wielki gar bigosu w zamrażarce. :->
A na dzisiaj - w ten wielki dzień, bo 4 lipca - przyrządziłam sobie moją specjalną odmianę Pâté de Fruit, zimną i orzeźwiającą.
Podzielę się chętnie - kto reflektuje? :-D

[ Dodano: 2012-07-21, 15:18 ]
Aż nie mogę uwierzyć! Nikt z moim przyjaciół z forum nie dosiadł się do stołu, nie skosztował mojego poczęstunku (a był taaaki dobry). Mało tego, mam wrażenie, że wystraszyłam wszystkich moim Pâté de Fruit, bo tak jakby pouciekali z forum. A może to tylko urlop?

Wracajcie, już nie będę Wam proponować łakoci. Następnym razem postawię jesienny bigos na stole, dobrze?

cake.JPG
Plik ściągnięto 48 raz(y) 1,24 MB

Artur S. 

Wysłany: 2013-11-14, 14:55   

Nie, nie, Krys, my ucieklismy nie z powodu Twojego smacznie wygladajacego torcika, lecz dlatego, ze wtedy jeszcze nie mialas swojego pieknego kwitnacego mchu na deskach balkonu. Probowalem pomalowac cos takiego u siebie, ale: po pierwsze nie wyszlo tak ladnie jak u Ciebie, po drugie: to tyle pracy, nie zdawalem sobie sprawy z tego. Facit: Twoja cierpliwosc i pasja w tym kierunku sa nie do pobicia.
P.S. Zamalowalem moje "dzielko", zanim synowie przyszli, zeby nie mieli powodu nabijac sie "ze starego". :)

Odpowiedz do tematu