Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Meltemi - nasza mała Grecja na Szczęśliwicach
Autor Wiadomość
Sawa 

Wysłany: 2011-04-13, 10:36   Meltemi - nasza mała Grecja na Szczęśliwicach

Oto fragment z oficjalnej strony internetowej :arrow: www.kregliccy.pl/meltemi.php?action=oNas tej doskonałej restauracji.

Mam nadzieję, że Państwo Kręgliccy nie będą mieli mi - mieszkance okolic Parku Szczęśliwickiego - za złe, że zamieściłam w tym forum tę informację. Sama próbuję gotować " po grecku", wpadamy rodzinnie i z przyjaciółmi na niedzielny obiad, czy lunch w przerwie w pracy, a nawet tylko na pyszną kawę frappe, jak tylko robi się cieplej. ( jest zimnaaa i pysznaaa,...nie ma nigdzie w Warszawie lepszej!!) :-P

"Kuchnia grecka to nie tylko tzatziki i gyros. Sprawdź twórcze podejście do tematu naszego szefa kuchni. Zapraszamy na greckie mezedes, orzeźwiające sałaty i dania z jagnięciny. Naszą specjalnością są również przyrządzane na przeróżne sposoby ryby i owoce morza.

Restauracja Grecka Meltemi to idealne miejsce zarówno na bussines lunch jak i rodzinny obiad lub spotkanie z przyjaciółmi. Ze względu na swoje położenie cieszy się szczególną popularnością wśród stołecznych narciarzy, którzy wpadają tu na posiłek po sportowych wyczynach na Górce Szczęśliwickiej.

Zapraszamy do trzypoziomowej sali na 120 miejsc, a w wakacje również do ogródka letniego. Istnieje możliwość wynajęcia restauracji na imprezy firmowe i okolicznościowe.
Informacje i rezerwacje pod numerem telefonu: (0 22) 823 98 68."

:!: Adres: Drawska róg Szczęśliwickiej! :!:

Oto moje zdjęcie z ostatniego pobytu, może nie najlepsze, bo z komórki. :-)

Meltemi.jpg
Plik ściągnięto 100 raz(y) 315,83 KB

Ostatnio zmieniony przez Baba Jaga 2012-11-21, 17:44, w całości zmieniany 2 razy  

M.Stanisław A. 

Wysłany: 2011-04-14, 14:28   

Masz rację, knajpka fajna tylko jest problem z parkingiem. Ja jadę trochę dalej (100m) i parkuję przy parku.
Ostatnio zmieniony przez Baba Jaga 2011-04-15, 10:14, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu