Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Baba Jaga
2013-01-04, 08:45
Rozweselenie podjazdu
Autor Wiadomość
Krys 

Wysłany: 2012-09-18, 01:02   Rozweselenie podjazdu

Szary, nudny beton przemieniłam w miłe dla oka piaskowce. Mam wrażenie, że cały dom teraz promienieje ciepłem.

przedtem i potem.jpg
Plik ściągnięto 365 raz(y) 173,33 KB

podjazd.jpg
Plik ściągnięto 162 raz(y) 147,52 KB

agasz-g 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2012-09-18, 01:41   

Niesamowite jak wielka może być różnica! Szary nudny beton przemieniłaś w bardzo elegankie kamienie :-D Wygląda to rewelacyjnie! Jesteś niesamowitą kobietą, z wielkim artystycznym wyczuciem! Chylę czoła!

Karolina 

Wysłany: 2012-09-18, 11:38   

Krys, czytam, co piszesz i przyglądam się Twoim pracom - muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem ! Twórcze, aktywne i odważne podejście do życia - to mnie zachwyca. Myślę, że możesz i powinnaś być inspiracją i nadzieją dla wielu kobiet. Dla mężczyzn pewnie też, ale inaczej, choć wiem że i oni poszukują mądrych i silnych kobiet.

A Twoja ostatnia praca - jest tak duża, jak na jedną osobę i tak ciekawa, że nie jestem nawet w stanie sobie tego do końca wyobrazić - mimo, że mam przed sobą zdjęcie. :roll: Mam też trudności z uwierzeniem, że to można zrobić i jak ?! Jeśli to nie tajemnica, napisz, jak i czym to malujesz? ! A może mogłabyś zrobić przybliżenie tego podjazdu? To po prostu niezwykłe.

Krys 

Wysłany: 2012-09-18, 15:33   

Agasz-g, dziekuje za uznanie. Cieszy mnie, ze lubisz moje prace. Zwlaszcza gdy pomysle, co Ty sama potrafisz stworzyc...

[ Dodano: 2012-09-18, 15:50 ]
Karolina, dziękuję. Poruszyłaś aspekt, który jest dla mnie istotny, gdyż bardzo życzę sobie, zainspirować i dodać odwagi innym kobietom. Jest tyle możliwości upiększenia i uprzyjemnienia sobie świata; my tych dróg po prostu nie dostrzegamy. Aż zjawi się ktoś i pokaże palcem.

Co do podjazdu, zgadzam się z Tobą, to był duży projekt jak na jedną osobę. Nawet wspomniałam przy przedstawieniu mojej poprzedniej pracy (podejście), że nie jestem pewna, czy dam radę, czy też nie idę z motyką na słońce. Ale dałam radę! Co za rozkosz...

Karolina, używam farb do betonu, tylko i wyłącznie DO BETONU. Inne odpadłyby po czasie.
Pytasz, jak maluję: jak ręka poprowadzi. Próbowałam robić wg instrukcji, czyli przygotowac sobie kilka kształtów z izolacji piankowej, maczać je w różnych farbach i "stemplować" na betonie. Dla mnie ta metoda okazała się żmudna i czasochłonna. Po pół godzinie miałam dosyć, zużyłam niezwykle dużo farby i napaćkałam dookoła.
Wróciłam do pędzla i natychmiast poczułam sie w swoim żywiole. Jeśli ktoś lubi bawić się kolorami, będzie miał nie lada hecę.

Zachęcam wszystkich do takich projektow, choćby to był malutki kawałeczek betonu. Przyjemność jest ogromna.

Karolina 

Wysłany: 2012-09-23, 01:11   

Dziękuję za wyjaśnienie ! Nie wiedziałam, że są farby do betonu ! Krys, to nie może być łatwe, ale wydaje mi się, że jeśli się odważyć i właśnie na małym kawałku spróbować - mogłaby z tego wyniknąć frajda. Nie można chyba do tego podchodzić zbyt "na poważnie", bo co będzie jak się nie uda :-o Można ostatecznie zamalować farbą do betonu na fajny kolor i też będzie ładnie. Ja myślę, że to super pomysł, żeby zrobić wokół siebie bardziej kolorowo.

Słonecznik 

Wysłany: 2012-10-05, 12:50   

Jestem zachwycona efektem Twojej pracy, Krysiu. To musiała być ciężka robota.
Mam nadzieję, że ta farba się nie zatrze pod kołami samochodów.

Krys 

Wysłany: 2012-10-06, 01:13   

Dzięki, Słoneczniku!
Masz rację, to był projekt wielkich rozmiarów. Nie byłam nawet pewna, czy dam radę. Widać, że warto próbować. Stać nas na więcej, niż nam sie wydaje, prawda?

[ Dodano: 2012-10-06, 01:17 ]
À propos farby pod kołami samochodów... To jest farba do betonu, specjalnie przeznaczona do podjazdu i podłogi w garażu.

Odpowiedz do tematu