Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kawiarnia muzyczna Nowy York, Białobrzeska 4a
Autor Wiadomość
Maya 

Wysłany: 2011-04-28, 08:56   Kawiarnia muzyczna Nowy York, Białobrzeska 4a

[Byłam tam, jadłam, słuchałam dobrej muzyki, rozmawiałam z przemiłą Panią Ewą Sobierajczyk i z Panem Peterem Sobierajczyk - i na pewno tam będę wracać.

Miejsce dla ludzi, miejsce z klimatem, widać że stworzone z potrzeby serca..i żołądka. Na prawdę do polecenia! Poza tym ceny są rozsądne, atmosfera familiarno-intymna, dobre miejsce na randkę, na spotkanie grupy młodych ( młodzieży jest tam dużo), lub biesiadę przyjaciół.

Dla ułatwienia, wspomogłam się informacjami ze strony, którą kawiarnia ma na facebook'u:

ul.Białobrzeska 4A, Ochota,
Godziny
Wt - Niedz.: 15:00 - 00:00

Kawiarnia muzyczna Nowy York! Chcesz się napić kawy lub piwa z przyjaciółmi, zjeść coś i posłuchać dobrej muzyki? W takim razie serdecznie zapraszamy!

Zakres cen:
(0-10) dolarów

Parkowanie
Na ulicy

Dojazd:
Nasza kawiarnia znajduje się w pawilonach jedno skrzyżowanie od Parku Szczęśliwickiego. Najłatwiej do nas trafić skręcając z ulicy Dickensa w ulice Białobrzeską i tam po około 50 metrach po prawej stronie znajduje się nasza kawiarnia.

Dyrektor generalny
Ewa Sobierajczyk ,Peter Sobierajczyk, Marco Kubiś

Opcje płatności: Visa
American Express
Mastercard

Kuchnia
Kuchnia amerykańska, burger, tosty, steki z grilla, sznycle, do tego różnego rodzaju sałatki, grzanki, przepyszne tosty. Ciasta, lody i bardzo dobra kawa. Duży
wybór piw i win.Nasz Kucharz przygotowuje dania z listy diety Dunkana(proteinowej)

Odpowiednie dla dzieci
Na wynos
Dostawa
Obsługa kelnerska
Stoliki na zewnątrz

Specjalności: Śniadania, Lunche, Obiady, Kawa, Napoje,

kawiarnia.muzyczna@gmail.com
Numer telefonu
500150566
Strona internetowa
http://www.kawiarnia-muzyczna.com
kawiarnia.muzyczna@gmail.com
Ostatnio zmieniony przez Baba Jaga 2013-07-19, 23:54, w całości zmieniany 1 raz  

Baba Jaga 

Wysłany: 2012-08-10, 19:17   

Niestety, Kawiarni Muzycznej Nowy Jork już nie ma w tym miejscu. Gdzie jest - nie mam pojęcia. Jeśli ktoś w tej sprawie ma jakąś informację, proszę o wpisanie np. nowego adresu. Na tym miejscu jest nowa kawiarnia i restauracja BON TASTE. Na naszym forum Pan Marek opisał nam nową kawiarnię.

Życzymy powodzenia :!: , i robimy to z optymizmem, ponieważ miejsce to możemy uznać za szczęśliwe.
Ostatnio zmieniony przez Baba Jaga 2012-08-10, 19:24, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu