Strona GłównaStrona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kuchnie na wymiar ,meble na wymiar ,szafy ,pawlacze
Autor Wiadomość
atio 

Wysłany: 2013-06-19, 11:39   Kuchnie na wymiar ,meble na wymiar ,szafy ,pawlacze

Zajmujemy się profesjonalnym wykonaniem i montażem kuchni wszystkich marek. Wykonujemy również zabudowy wnęk ,szafy przesuwne, garderoby,itp.
Demontaż starych mebli, transport , naprawy , regulacje frontów ( drzwiczek )

Na życzenie klienta tworzymy projekty kuchni

Przy tworzeniu projektów zawsze uwzględniamy indywidualne podejście do klienta , dokładamy wszelkich starań w fazie projektu żeby kuchnie były praktyczne i estetyczne.

Współpracujemy z firmą remontową ,sprzątającą, szklarzem ,hydraulikiem ,elektrykiem

Działamy na terenie Warszawy i jej okolic

Tel: 517770289
E-mail :kuchnie.meble@prokonto.pl

terdo 

Wysłany: 2015-10-06, 09:42   

a co z zakupami takich sprzętów jak zlewy itd? Ja jestem za zakupami online, takie produkty są teraz dużo tańsze i lepszej jakości kiedy zamawiamy je przez internet niż w niektórych malutkich sklepikach stacjonarnych. Sami zobaczcie, ja sobie ostatnio zamawiałam zlew do kuchni tu sklep sprzedający zlewozmywaki

atio 

Wysłany: 2015-10-07, 06:22   Takich jak poniżej samo polecających się omijamy szerokim łu

Takich jak poniżej samo polecających się omijamy szerokim łukiem

Baba Jaga 

Wysłany: 2015-10-07, 10:08   

Zawsze konieczny jest zdrowy rozsądek, porównanie ofert na rynku, jakieś referencje. Czyli nawet najpiękniejsza reklama nie zastąpi solidności.

Kolorowa_Dama 

Wysłany: 2019-06-19, 20:44   

Pamiętam jak robiłam mój pierwszy w życiu remont. Wszystko było przemyślane 100 razy bo wiadomo każdy grosz się liczył. Miałam kilka firm od znajomych i tak metodą dedukcji wybrałam http://www.megandesign.pl...udowane-wroclaw jeśli chodzi właśnie o szafy. Z biegiem czasu jestem zadowolona, szafa jest wytrzymała, choć wahałam się długo z kolorem, finalnej decyzji nie żałuję.

polus 

Wysłany: 2019-06-28, 16:46   

Mam właśnie kuchnię robioną na wymiar. Robiła je firma wir płyt z wyszkowa. To rzut beretem od Warszawy i szczerze polecam bo znają się na swojej robocie.

dobrydom 

Wysłany: 2019-07-29, 07:46   

w Warszawie meble na wymiar zamawiałem w Stolarni Wawer

Sasanka 

Wysłany: 2019-08-28, 11:55   

Mam w domu meble na wymiar, ale jakoś zawsze bardziej przekonana byłam do mebli gotowych, przynajmniej nie trzeba czekać tak długo na ich wykonanie i płacić do tego wiele więcej. Ostatni raz meble kupowałam parę miesięcy temu na https://www.meble.pl/meble/stoly-i-krzesla/ i mimo upływu czasu świetnie się trzymają i wyglądają. ;)

Odpowiedz do tematu